KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8269092
nr 826 9092
Josef Sandberg
(1896-1986), Sverige
Blandteknik, Josef Sandberg (1896-1986), Nordkoster, signerad, 57, motivets mått: 32x44
Josef Sandberg, svensk målare född i Tranås 1896, död 1986.
Utrop:
300 kr
måndag 13 maj 2013
kl 18:08:48
Josef Sandberg
Läs mer om Josef Sandberg